Sazināties var caur
e-pastu: info@otdixbatumi.com

Par mums

Viesu māja Gruzijas kūrortpilsētā BATUMI!
Jūs ieradīsieties Batumi, es jūs iepazīstināšu ar Gruziju. Šeit ir četri divvietīgie numuri un viens trīsvietīgs numuriņš. Viesu māja piedāvā arī gruzīnu virtuvi divas reizes dienā.
Māja atrodas kalnu pakājē un apkārt ir skaistas dabas ainavas. No mājas 5 minūšu attālumā tek Gornay upe. Melnā jūra ir 10 minūšu attālumā braucot ar mašīnu, bet pats pilsētas centrs ir 15 minūšu attālumā no naktsmītnes.
Ir pieejamas ekskursijas:
- Cietoksnis, kuru uzbūvēja romieši un persieši VII -VII gadsimtā un, kurš atrodas pāris kilometrus no Turcijas robežas.
- Skaisti dabas veidoti ūdenskritumi.
- Vīna darītavas, kurās ir iespējams degustēt Gruzijas vīnu.
Šie ir tikai daži piemēri no visas ekskursijas. Ekskursija nav obligātas, bet nenožēlosiet, ja aizbrauksiet, jo Gruzijas daba ir valdzinoša un skaista, kuru ir vērts apskatīt. Ekskursijas laikā ir iespēja baudīt smalkā vīna garšu un nobaudīt kūpinātas zivis restorānā. Gan vīna, gan zivju garša atmiņā vēl paliks ilgi, jo tā ir neaizmirstama. Vēl restorāna apmeklējumu padarīs neaizmirstamu gleznainās ainavas un upe.
Bērniem līdz 5 gadiem bezmaksas dzīvošana un ēšana, bet bērniem no 6 līdz 11 gadiem 50% atlaide ēšanai
Viena nakts viesu mājā divvietīgā numuriņā – 29 EUR
Viena nakts trīsvietīgajā numuriņā – 38 EUR
Maltīte 2x dienā par personu – 14.50 EUR
Ir izdevīga iespēja lidot pa lētākām cenām uz Gruziju!
Ar aviokompāniju WizzAir Viļņa - Kutaisi. Cenas ir satriecoši zemas.
https://wizzair.com/lv-LV/FlightSearch
https://www.airbaltic.com/lv/index
Kā arī Kutaisi lidosta ir daudz tuvāk kūrortpilsētai BATUMI! Satikšu jūs Kapitnari lidostā (Kutaisi), atvedīšu uz Batumi Vedīšu ar 8 vietīgu Mersedesu VITO pavadīšu TŪRĒ - Brīvdienas (ekskursijas) !